ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تشریح اوضاع منطقه و جهان توسط سرلشکر سلیمانی/ حمایت حدود 190 منتخب از ریاست لاریجانی

صحن مجلس منتخب مردم سبزوار در مجلس دهم شورای اسلامی ضمن تشریح جزییات جلسه امروز حامیان لاریجانی گفت: علی لاریجانی به‌عنوان تنها کاندیدای فراکسیون ولایت انتخاب و مقرر شد دیگر اعضای هیئت رئیسه در جلسه عصر فردای این فراکسیون انتخاب شوند.

حسین مقصودی منتخب مردم سبزوار در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به نشست امروز حامیان علی لاریجانی برای ریاست بر مجلس دهم اظهار داشت: جلسه فراکسیون فراگیر با حضور 185 تا 190 تن از منتخبین مجلس دهم و متشکل از مستقلین، اصولگرایان، اعتدال‌گرایان و برخی اعضای فراکسیون امید در ساختمان مشروطه مجلس برگزار شد.

وی همچنین تأکید کرد: در جلسه امروز اسم فراکسیون فراگیر به فراکسیون ولایت تغییر یافت و سپس آقای لاریجانی برای ریاست مجلس کاندیدا شدند و همه حاضرین به‌اتفاق آرا به ریاست ایشان در مجلس دهم رأی دادند که دلیل آن، همان نگاه فراجناحی و اطاعت پذیری آقای لاریجانی از ولایت و تعامل خوب ایشان با سایر قوا و نمایندگان بود.

منتخب مردم سبزوار در مجلس ادامه داد: براین اساس تنها کاندیدای فراکسیون ولایت برای ریاست مجلس دهم، آقای لاریجانی است.

مقصودی افزود: همچنین مقرر شد انتخاب دیگر اعضای هیئت رئیسه در جلسه عصر فردای فراکسیون که ساعت 17 در ساختمان مشروطه برگزار خواهد شد، انجام شود.

وی با اشاره به حضور سردار سلیمانی در این نشست خاطرنشان کرد: سردار سرلشگر سلیمانی در این جلسه اوضاع منطقه و جهان را تشریح کردند که سخنانشان بسیار سازنده بود. ایشان در سخنان خود بر اتحاد و همدلی مسئولان و نمایندگان و کمک مجلس بر رفع مشکلات دنیای اسلامی تأکید و از رئیس مجلس به‌دلیل حضور تأثیرگذارشان در جلسات سیاست‌گذاری کلان کشور تشکر کردند.

منتخب مردم سبزوار در مجلس در پایان گفت:‌ اعضای فراکسیون ولایت در انتها بر داشتن نگاه فراجناحی این فراکسیون تأکید و اظهار امیدواری کردند که با نگاه عدالت‌محوری و توجه به وضعیت معشیتی مردم و همراهی با دولت و زیر سایه ولایت بتوانند اقدامات سازنده و خوبی در مجلس دهم داشته باشند.

انتهای پیام/*

[ منبع این خبر سایت تنسیم-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.