ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انتخاب آیت‌الله جنتی مهر تاییدی بر انقلابی بودن مجلس خبرگان زد

آیت الله ممدوحی عضو سابق مجلس خبرگان رهبری انتخاب آیت‌الله جنتی را مهر تاییدی بر انقلابی بودن مجلس خبرگان دانست و گفت: این انتخاب، توطئه‌‌هایی را که دشمنان برای بدست آوردن مجلس خبرگان داشتند را نقش بر آب کرد.

آیت‌الله حسن ممدوحی عضو سابق مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم با اشاره به انتخاب آیت‌الله جنتی به ریاست مجلس خبرگان اظهار کرد: هر چه از انقلاب می‌گذرد و هر میزانی که توطئه‌گران قصد ایجاد فتنه در آن دارند، خداوند توطئه‌ها و فتنه‌های آنان را بر طرف می‌کند و نظام جمهوری اسلامی را ارتقاء می‌دهد.

وی افزود: جنگ تحمیلی، فتنه‌های بعد از انقلاب و هر اتفاقی که برای نظام جمهوری اسلامی افتاده است، باعث محکم‌تر شدن پیچ و مهره‌های جمهوری اسلامی شده و دشمنان بدانند که توطئه‌های آنان باعث تقویت پایه‌های جمهوری اسلامی ایران می‌شود.

عضو سابق جامعه مدرسین، آیت‌الله جنتی را انسانی بدون نقطه ضعف عنوان کرد و گفت: انتخاب آیت‌الله جنتی به عنوان رئیس مجلس خبرگان رهبری مهر تأییدی بر انقلابی بودن مجلس خبرگان پنجم زد و توطئه‌هایی را که دشمنان برای به‌دست آوردن مجلس خبرگان داشتند را نقش بر آب کرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.