ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فلوجه در محاصره کامل نیروهای عراقی


فرماندهی نیروهای واکنش سریع عراق از محاصره کامل شهر فلوجه خبر داد.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فرماندهی عملیات عراق اعلام کرد که شهر فلوجه، دومین شهر بزرگ استان الانبار هم‌اکنون در محاصره کامل نیروهای عراقی است و آن‌ها برای ورود به داخل شهر و بیرون راندن کامل داعش از آن تلاش می‌کنند.به گفته این فرماندهی، نیروهای عراقی 65 خانواده را از شرق این شهر خارج کردند.نیروهای عراقی اخیرا عملیات آزادسازی شهر فلوجه را آغاز کردند و روز پنجشنبه موفق شدند منطقه السجر و پل آن را به طور کامل آزاد کنند.داعش در حال حاضر از ساکنان فلوجه به عنوان سپر انسانی استفاده می‌کند و هم‌اکنون این شهر اوضاع وخیمی دارد.از سوی دیگر هادی العامری، رهبر تیپ بدر، یکی از گروه‌های شیعه مبارز عراقی که در عملیات بازپس‌گیری شهر فلوجه از گروه تروریستی داعش مشارکت دارند، اعلام کرد: مرحله پایانی عملیات آزادسازی فلوجه ظرف چند روز آتی آغاز خواهد شد.العامری افزود:‌ مرحله اول عملیات فلوجه که روز دوشنبه آغاز شد، با محاصره کامل شهر رو به اتمام است.وی ادامه داد: داوطلبان مردمی تنها در صورتی که عملیات ارتش در فلوجه شکست بخورد، وارد شهر خواهند شد.

انتهای پیام[ منبع این خبر سایت ایسنا-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-بین المللی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.