ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تصمیم برای ارسال کمک‌ از طریق هوا برای ساکنان محاصره شده سوریه


نماینده آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد که گروه بین‌المللی حامی سوریه تصمیم گرفته‌ کمک‌های بشردوستانه را ظرف چند روز آینده از طریق هوایی به دست ساکنان شهرک‌های محاصره شده سوریه برساند.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری العربیه، سامانتا پاور، نماینده آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد که روسیه باید بر نظام سوریه فشار بیاورد تا حملات را متوقف کرده و رساندن کمک‌های بشردوستانه به دست ساکنان محاصره شده را تسهیل بخشد.وی افزود: گروه بین‌المللی حامیان سوریه تصمیم گرفته‌اند که ظرف چند روز آینده کمک‌های بشردوستانه به ویژه کمک‌های غذایی را از طریق هوایی به مناطق محاصره شده سوریه برسانند. آن‌ها برنامه جهانی غذا را در جریان این تصمیم خود گذاشته‌اند تا طرح خود را برای عملیات پرتاب کمک‌ها از هوا از ژوئن ارائه کند.استفان دی‌میستورا، فرستاده سازمان ملل به سوریه پیش از این گفته بود که در صورت نرسیدن سریع کمک‌ها به سوریه، خطر مرگ، تعداد زیادی از غیرنظامیان را تهدید می‌کند.وی گفته بود که قصد ندارد دور جدید مذاکرات صلح سوریه را تا قبل از دو یا سه هفته دیگر از سر بگیرد.انتهای پیام[ منبع این خبر سایت ایسنا-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-بین المللی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.