ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مسابقات قویترین مردان گیلان برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، این دوره از مسابقات عصر جمعه با حضور 10شرکت کننده از ورزشکاران سراسر گیلان و در اوزان به اضافه 105و منفی 105کیلوگرم در پنج آیتم برگزار و با همت کمیته قویترین مردان گیلان به ریاست امیر احمدی فرد و با مشارکت و حمایت مالی سازمان منطقه ازاد انزلی ، در مجموعه ورزشی مرحوم قایقران منطقه ازاد انزلی برگزار شد.
در وزن به اضافه 105کیلوگرم نواب قاسمی از بندرانزلی مقام اول و بنیامین دوبحری و ایمان معینی از همین شهرستان، مشترکا مقام دوم این وزن را به خود اختصاص دادند.
در وزن منفی 105کیلوگرم نیز کامران کیومرثی از لاهیجان مقام اول، فرشاد گودرزوند از لوشان دوم و سید مهدی مومنی از کیاشهر مقام سوم این وزن را از آن خود کردند.
همچنین شاهین حقیقت جو ورزشکار کیاشهری این دوره از رقابت ها از سوی هیات داوران ، مرد اخلاق یازدهمین دوره مسابقات قویترین مردان گیلان معرفی شد.
این دوره از مسابقات در حضور حدود 200نفر از تماشاگران علاقه مند به این رشته ورزشی برگزار شد.
6030/7471/2007


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.