ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مسابقات تنیس مردان مناطق کشور در بابل آغاز شد

این مسابقات که با عنوان گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر در مجموعه ورزشی ایرانا امیرکلا بابل برگزار می شود ، 75 تنیسور طی چهار روز با هم رقابت خواهند کرد.
رییس هیات تنیس مازندران به خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقات در مرحله مقدماتی در یک جدول 64 نفری برگزار می شود و در نهایت نفرات برتر به جدول 32 نفری صعود خواهند کرد.
علیرضا لطفیان افزود : با اعلام فدراسیون تنیس نفرات اول تا 32 برتر کشوری که دارای رنکینگ تنیس هستند ، از شرکت دراین مسابقات معاف شدند.
وی گفت : به نفر اول تا سوم مشترک این مسابقات در مجموع 10 میلیون ریال جایزه نقدی اهداء خواهد شد.
رییس هیات تنیس مازندران با بیان اینکه مسابقات آزاد مناطق پنجگانه تنیس مردان کشور امسال در پنج منطقه برگزارمی شود ، گفت : تنیسورهای مازندرانی در دو مرحله گذشته این مسابقات نیز درخشش خوبی داشتند.
لطفیان اضافه کرد : در مجموع برترین های پنج مرحله مسابقات تنیس آزاد مردان کشور از سوی کمیته فنی فدراسیون تنیس به اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت می شوند.
مرحله سوم مسابقات تنیس زنان مناطق پنجگانه کشور نیز امروز در پایان یافت که طی آن ' ترانه مهران ' تنیسور تیم میزبان قهرمان شد.
7327/1654


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.