ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دنیا فینال رئال- اتلتیکو را چه ساعتی تماشا می کند؟!+عکس

هواداران در برزیل و آرژانتین مصاف رئال و اتلتیکو را در اولین ساعات بعد از ظهر تماشا می‌کنند در حالیکه علاقمندان در استرالیا و خاور دور باید در نیمه شب از خواب بیدار شده تا شاهد پخش زنده فینال لیگ قهرمانان اروپا باشند.
به گزارش تابناک ورزشی ، در حالی که فرداشب هواداران فوتبال در ایران، از ساعت 23 و 15 دقیقه شاهد مصاف رئال و اتلتیکومادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا خواهند شد، دوستداران توپ‌گرد در سراسر دنیا این نبرد هیجان انگیز را در ساعات مختلفی در شبانه‌روز تماشا خواهند کرد.
به عنوان مثال فوتبال‌دوستان در برزیل و آرژانتین این دیدار را ساعت 15 و 15 دقیقه یعنی بعد از ظهر تماشا می‌کنند.
در حالی که در لندن مقارن ساعت 19 و 45 دقیقه به وقت محلی آغاز خواهد شد. در آفریقا و شهرهای مثل لاگوس و قاهره،‌علاقمندان به ترتیب از ساعت 19 و 45 دقیقه و 20 و 45 دقیقه بازی را تماشا می‌کنند.
اما در خاور دور این بازی به وقت کشورهای مثل چین و کره و ژاپن در اولین ساعات بامداد پخش خواهد شد.
به عنوان نمونه در پکن، یک علاقمند چینی این بازی را ساعت 2و 45 دقیقه خواهد دید . در سئول یعنی پایتخت کره‌جنوبی نیز بازی ساعت 3و 45 دقیقه آغاز خواهد شد.زمان پخش این بازی در توکیو نیز همین ساعت است.
در حالی که یک فوتبال‌دوست استرالیایی در شهر سیدنی مجبور است ساعت 4و 45 دقیقه صبح از خواب بلند شده و شاهد رویارویی یاران کریس رونالدو برابر مردان دیگو سیمئونه باشد.
دنیا فینال رئال- اتلتیکو را چه ساعتی تماشا می کند؟!+عکس

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.