ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازی ایران - قطر در یادگار امام تبریز برگزار می شود

کارلوس کی‌روش در تازه ترین موضع خود علیه مقامات ورزشی ایران، نسبت به رفتار مسئولان ورزشگاه آزادی معترض شده است و اعتقاد دارد آنها با تیم ملی همکاری لازم را انجام ندادند.
به گزارش تابناک ورزشی، در همین راستا سرمربی پرتغالی تیم ملی در نشست خبری امروز تیم ملی اعلام کرد که از مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال خواسته بازی اول تیم ملی ایران مقابل قطر در رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در تبریز و ورزشگاه یادگار امام برگزار شود چرا که آنجا رفتار بهتری با تیم ملی صورت می‌گیرد!
بازی ایران - قطر در یادگار امام تبریز برگزار می شود
پیش از این تصور می شد کی روش به دلیل جلب حمایت هوادران در استان های مختلف کشور یکی دو مسابقه را به بیرون از ورزشگاه آزادی منتقل کند اما اینکه تنها بخاطر عدم همکاری مدیران یک ورزشگاه تیم ملی در استادیومی غیر از خانه همیشگی اش بازی کند، کمی تعجب برانگیز است.
کی روش در نشست امروز به خبرنگاران نگفت که دقیقا چه کارهایی انجام نشده که او اسمش را عدم همکاری مسولان مجموعه آزادی گذاشته است.

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.