ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

یک شبکه مرتبط با کارتل مکزیکی لوس زتاس در ونزوئلا متلاشی شد

به گزارش ایرنا و به نقل از خبر روز پنجشنبه خبرگزاری اروپاپرس ، «نستور روه رول» فرمانده پلیس ونزوئلا در این رابطه گفت این عملیات ها در استان های 'تاچیرا' در غرب و 'کارابوبو' و 'وارگاس' در شمال کشور انجام شد ، این باند قاچاق مواد قصد استفاده از خاک ونزوئلا برای حمل مواد مخدر را داشتند .
وی اضافه کرد :سرکرده این شبکه فردی به نام «نیکلاس آگودلو بخارانو» بوده که پلیس بین الملل « اینترپل» وی را نه تنها با کارتل های مواد مخدر مکزیک بلکه همچنین با کارتل های کلمبیایی مرتبط کرده است .
روه رول ضمن اشاره به اینکه قاچاقچیان قصد داشتند مواد مخدر را به آمریکای مرکزی ارسال کنند ، خاطرنشان ساخت :ما بر تعهد خود در مبارزه با قاچاق بین المللی مواد مخدر تاکید می‌ کنیم .
بنا بر این گزارش ، کارتل لوس زتاس یکی‌ از قدرتمند ترین گروه های سازمان یافته قاچاق مواد مخدر در کشور مکزیک است .این گروه یکی‌ از بازیگران اصلی‌ در جنگ مواد مخدر در مکزیک است که بین گروه های رقیب قاچاق مواد مخدر و ارتش مکزیک در جریان است .
اروپام *5*491** شبس 1488 **


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-حوادث منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.