ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بحران آب در ۵ هزار روستای کشور

مدیرعامل شرکت منابع آب ایران گفت: در حال حاضر ۵ هزار روستا در کشور با بحران آب روبه‌رو هستند. خبرگزاری تسنیم:  محمد حاج رسولی‌ها ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر پروژه‌هایی در زمینه آب‌رسانی و سدسازی در سطح کشور در دست اجراست.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 540 پروژه فصل آب در کشور در دست اجراست، خاطرنشان کرد: 233 طرح شبکه آب و سدسازی و 120 پروژه آب‌رسانی در دست اجراست.
مدیرعامل شرکت منابع آب ایران با اشاره به اینکه امسال 40 هزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این پروژها مصوب شده است، افزود: 13 هزار میلیارد ریال از این اعتبار برای سدسازی و شبکه‌سازی اختصاص یافته است.
حاج رسولی‌ها گفت: 5 هزار روستا در کشور با بحران آب مواجه بوده و تکمیل طرح‌های آب‌رسانی می‌تواند به برطرف شدن مشکل آب در روستاها کمک کند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.