ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

توزیع 50 هزار برچسب «بین خطوط برانیم»

چاپ و توزیع 50 هزار برچسب با موضوع خط سفید و عنوان « بین خطوط برانیم» در مناطق 22 گانه تاکسیرانی شهر تهران آغاز شده است. میزان: اشتری معاون فرهنگی آموزشی سازمان در خصوص برچسب های تردد بین خطوط، گفت: باتوجه به اهمیت ناوگان تاکسیرانی در کلانشهر تهران و سهم آن در جابجایی روزانه 4/5 میلیون مسافر و تردد بیش از 80 هزار تاکسی در سطح شهر و نقش بی بدیل تاکسیرانان در فرهنگ سازی، ایجاد رفتارهای صحیح ترافیکی به ویژه در حوزه رعایت حریم خط سفید، تاکسی ها می توانند به عنوان بزرگترین رسانه و شبکه فرهنگی- آموزشی به حساب آمده و نقش الگویی را برای سایر رانندگان در تهران ایفا کنند.
وی افزود: با توجه به تاکید شهردار تهران و با هدف ترویج فرهنگ رعایت حریم خط سفید، رانندگی بین خطوط، اصلاح رفتار، ارتقا فرهنگ ترافیک، رعایت نظم و انضباط و قانون گرایی در سطح شهر، این سازمان اقدام به تولید و توزیع 50 هزار برچسب خط سفید باعنوان بین خطوط برانیم کرده است.
به گفته وی برچسب های تولید شده درمناطق 22 گانه تاکسیرانی و پایانه های پایتخت در حال توزیع است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.