ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گزینه‌های مدنظر استقلال برای فعالیت در آکادمی

گزینه‌های مدنظر برای فعالیت در تیم‌های پایه استقلال مشخص شدند. خبرگزاری تسنیم: حسن روشن مدیر اجرایی آکادمی استقلال درباره وضعیت آکادمی این باشگاه اظهار داشت: حدود 10،15 نفر را برای فعالیت در رده‌های مختلف سنی تیم‌های پایه در نظر گرفته‌ایم اما با خودشان صحبتی نشده است. 99 درصد این افراد استقلالی‌ هستند و حق‌شان است که مربی تیم‌های پایه شوند. قصد داریم با برنامه جلو برویم و اینطور نخواهد بود که تیم نوجوانان با یک مربی تمرین کند و جوانان تحت نظر تمرینات مربی دیگری باشد. همه باید تحت آموزش آکادمی استقلال قرار بگیرند.
وی در مورد گزینه‌های مدنظر برای هدایت تیم‌های پایه استقلال گفت: همانطور که گفتم افراد زیادی برای عضویت در کادر فنی تیم‌های پایه مدنظر قرار دارند اما در ابتدا باید با آنها صحبت کنیم که آیا می‌توانند کمک کنند یا خیر. اگر این افراد نتوانند فیزیکی کمک کنند، عضو کمیته فنی خواهند شد. مهدی امیرآبادی، رضا حسن‌زاده، مهدی مومنی، مهدی فنونی‌زاده، رضا نعلچگر، بهتاش فریبا، بیژن طاهری، محمد نوری، ایوب اصغرخانی، محمدرضا شکوری‌زاده، محمد علی یحیوی، پرویز برومند، پیروز قربانی و ... نام‌هایی هستند که مدنظر ما قرار دارند. استقلالی‌هایی چون امیرآبادی و مومنی به دلیل اینکه در شهرداری فعالیت دارند، شاید نتوانند فیزیکی کمک کنند اما از تجریبات‌شان در کمیته فنی استفاده خواهد شد. علی سامره هم صددرصد سرمربی تیم امید خواهد بود، چراکه او بزرگ استقلال و تیم ملی بوده است. دوشنبه هفته پیش‌رو در این باره جلسه داریم و کارهای مربوط به این موضوع انجام خواهد شد.
«ورزشگاه امام رضا (ع) باید کانون پیشکسوتان استقلال شود». مدیر اجرایی آکادمی استقلال خاطرنشان کرد: افرادی چون اکبر کارگرجم و افتخاری باید پست بالاتری داشته باشند و به عنوان مثال عضو هیئت امنا، هیئت رئیسه یا مدیرفنی شوند. قصد داریم افرادی را نماینده استان‌ها کرده تا بتوانند بازیکنانی را جهت حضور در آکادمی استقلال معرفی کنند. به این ترتیب مسابقات سراسری آکادمی استقلال را در کشور برگزار خواهیم کرد. همچنین با باشگاه‌های بزرگ بارسلونا و اینترمیلان نیز صحبت کرده‌ایم تا تجربیات آکادمی این باشگاه در اختیار آکادمی استقلال قرار بگیرد. قصد داریم تهران را به دو قسمت شمال شرق و جنوب شرق تقسیم کنیم تا در هر قسمت نماینده‌ای از آکامی استقلال حضور داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزینه‌های مدنظر استقلال برای فعالیت در آکادمی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.