ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اپیدمی جدید لیگ برتر: گلر برزیلی!

نقش تعیین کننده فرناندو دو خسوس در قهرمانیِ لیگ پانزدهمِ استقلال خوزستان، نگاه باشگاه‌های ایرانی به جذب دروازه‌بان را تغییر داده است. جام نیوز: نقش تعیین کننده فرناندو دو خسوس در قهرمانیِ لیگ پانزدهمِ استقلال خوزستان، نگاه باشگاه‌های ایرانی به جذب دروازه‌بان را تغییر داده است. به لطف نمایش‌های خوب این سنگربان خارجی، تیم عبدالله ویسی با تفاضل گل قهرمانی لیگ را به دست آورد تا پرسپولیس علیرغم خط حمله فوق‌العاده‌اش، به خاطر ضعف خط دروازه از کسب جام بازبماند.

 

بعد از درخشش خسوس، حالا همه باشگاه‌ها به دنبال تکرار الگوی اس.خوزستان در درون دروازه هستند. گسترش فولاد، با خسوس قرارداد امضا کرده و خیلی زود این دروازه‌بان را به خدمت گرفته است. استقلال خوزستان قصد دارد با جذب یک گلر برزیلی، جای خالی خسوس را پر کند. ویسی نیز در سپاهان به دنبال گلر برزیلی خواهد بود و ماشین سازی، با تیاگو سانتوس به توفق نهایی رسیده است.

 

تجربه موفق تیم جنوبی، موجب شده چندین باشگاه ایرانی برای خرید گلر برزیلی اقدام کنند. دروازه‌بان‌هایی که کاملا ارزان‌تر از ستاره‌های ایرانی خط دروازه هستند اما هنوز مشخص نیست که تمام آن‌ها، کیفیتی در حد و اندازه‌های خسوس داشته باشند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.