ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش عجیب یووه به خبر توافق با ستاره بارسا

تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا نسبت به خبر توافق با بازیکن با تجربه و آرژانتینی بارسلونا سکوت عجیبی کرده است. خبرگزاری فارس: در پایان هفته اخیر مطبوعات اسپانیا گزارش کردند خاویر ماسکرانو با بانوی پیر(یووه) به توافق رسیده که به مدت ۳ سال با راه‌راه‌پوشان تورینی همکاری کند.
مطابق این گزارشات، ماسکرانو که در فصل اخیر ۳۲ بازیکن در لالیگا برای آبی و اناری‌ها انجام داد، در ۳ فصل آینده در خدمت تیم تورینی قرارخواهد گرفت.
بعد از انتشار این خبر، بازیکن با تجربه نسبت به شایعه مذکور سکوت کرد. رسانه‌های ایتالیایی جمعه (امروز) نیز خبردادند تا به این لحظه، هیچ مقام یووه حاضر نشده خبر فوق را تایید را رد کند.
مطابق تبصره‌ای که در متن قرارداد ملی‌پوش آرژانتینی با بارسا گنجانده شده، این بازیکن در ازای ۱۰ میلیون یورو قادر به انتقال به هر تیم دیگری خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.