ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اظهار نظر والیبالی نایب رئیس فدراسیون جودو

نائب رئیس فدراسیون جودو گفت: مردم برای تیم ملی والیبال دعا می‌کنند تا سهمیه المپیک را کسب کنند، چرا که آنها شایسته رسیدن به این مهم هستند. خبرگزاری فارس:  آرش میراسماعیلی اظهار داشت: واقعا برای همه مردم کشورمان که به ورزش علاقه دارند جای خوشحالی دارد که والیبال به جایگاه خوبی در دنیا رسیده است. برای همه ما باعث خوشحالی است که ورزش گروهی مثل والیبال این مراحل را طی کرده و حالا برای حضور در المپیک برزیل در تلاش است.
وی در ادامه افزود: همه ما دعا می‌کنیم که تیم ملی والیبال کشورمان سهمیه حضور در المپیک برزیل را کسب کند، چون آن‌ها شایسته حضور در المپیک برزیل هستند. در طول چند سال اخیر با شکست قدرت‌های بزرگ والیبال دنیا ثابت کردند که چیزی از برترین‌های دنیا کم ندارند.
میراسماعیلی در پایان خاطرنشان کرد: تیم ملی والیبال فردا باید مقابل استرالیا بازی کند که همه مردم ایران دست به دعا هستند و برای آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنند. والیبال ایران مهره‌های بزرگی دارد امیدوارم فردا استارت خوبی بزنند و در طول این چند دیداری که پیش رو دارند بتوانند با شکست حریفان خود سهمیه حضور در المپیک برزیل را کسب کنند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.