ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اصغر فرهادی مراسم استقبال سازمان سينمايی را رد كرد

سازمان سینمایی در اجرای مراسم استقبال از عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» هیچ مسئولیتی ندارد و مراسم كاملا مردمی خواهد بود. باشگاه خبرنگاران: جلیل اكبری صحت روابط عمومی سازمان سینمایی در خصوص خبری مبنی بر اجرای مراسم استقبال مخصوص از عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» توسط سازمان سینمایی در فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: پیشنهادی از طرف سازمان سینمایی برای اجرای مراسم ویژه از عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» داده شد. مراسمی که با تشریفات ویژه و از سالن وی آی پی باشد، اما اصغر فرهادی پیشنهاد مراسم ویژه استقبال را نپذیرفتند.
 
وی در این باره تصریح كرد: اصغر فرهادی خواستار اجرای مراسم استقبال از سالن اصلی و به صورت مردمی بودند. بنابراین با كمال تاسف سازمان سینمایی در اجرای مراسم استقبال از عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» هیچ مسئولیتی ندارد و مراسم كاملا مردمی خواهد بود.
وی ادامه داد: اصغر فرهادی روحیه كاملا مردمی دارد و حتی پیش از این هم بعد از كسب جایزه اسكار از مراسمی كه از سوی بنیاد سینمایی فارابی انجام شده بود، چندان رضایت نداشت.
وی در پایان اظهار داشت: قرار است خانه سینما در هفته آینده مراسمی خاص برای عوامل این فیلم برگزار كند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.