ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طنز: خلاءهای ناموسییک)
ده نفر از منظم‌ترین نمایندگان مجلس نهم مشخص شدند.
دقیقا مشخص نیست این عزیزان از چه جهت منظم شناخته شده‌اند. در زمان کودکی ما و در مدرسه معمولا وقتی دانش آموزی در طول سال تحصیلی هیچ حرفی نمی‌زد به عنوان منظم‌ترین شناخته می‌شد. مسلما معیار این نبوده ولی چند مورد را می‌شود حدس زد:
- اونایی که وقتی لاریجانی حرف می‌زد با همدیگه حرف نمی‌زدن و تو صحن نمی‌دویدن.
- اونایی که از ته لوله خودکار کاغذ پرت نمی‌کردن.
- اونایی که سیمان نمی‌ریختن.
- اونایی که کوچک زاده نبودند.
- وسط نطق بقیه شعار نمی‌دادن.
و ...
دو)
مدیرکل تعزیرات استان البرز از حقایق تکان دهنده‌ای پرده برداشته و چیزهایی گفته که من با خواندنش واقعا تکان خوردم. ایشان گفته‌اند در بعضی آرایشگاه‌های زنانه داروی لاغری فروخته می‌شده. در عجبم خانم‌ها با این که می‌دانند این‎‌ها کشنده است باز هم می‌خرند. فکر کنم می‌خواهند کلا خودشان را راحت کنند. به گفته آقای تعزیرات تجهیزات پزشکی هم در بعضی از این آرایشگاه‌های زنانه وجود داشته. البته منافاتی ندارد. قدیم هم آرایشگرها دندان می‌کشیدند و ختنه می‌کردند. نمی‌دانم الان چرا مخالفت می‌کنند. یه لیزر خال و جراحی بینی و چهار تا عمل قلب باز که این حرفا رو نداره. از بعضی عروس‌ها هم دو الی دو و نیم میلیون دستمزد اخذ می‌شده که خب خودشون می‌خواستن پرداخت کنن که بعدا پزش رو بدن. به آرایشگر بیچاره چه ربطی داره. مدیرکل تعزیرات استان البرز هم تازگی خیلی حساس شده متاسفانه! بذارین مردم کاسبی‌شون رو بکنن.
منبع :روزنامه قانون

[ منبع این خبر سایت ایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایران-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.