ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نوزادان در قالب شکم مادرشان + عکس

ایران مطلب : عکاس انگلیسی «Jocelyn Conway» یک روش هوشمندانه برای گرفتن عکس های گرم و شیرین از نوزادان یافته است: او آنها را در قالبی که دقیقا شبیه شکم مادرانشان قبل از زایمان است می نشاند. او در این کار از یک دوره قالب ریزی بدن که 5 سال قبل شرکت کرده بود الهام گرفته است. او از شکم مادران وقتی در هفته 36 تا 38 بارداری خود هستند، طی فرآیندی ایمن و ساده که تنها 20 دقیقه طول می کشد، قالب گچی تهیه می کند. سپس وقتی نوزاد پا به دنیا گذاشت او را در این کاسه گذاشته و عکاسی می کند. تصاویر نهایی با مفهوم بی ریا و خالصانه خود، بر خانه امنی که هر مادر 9 ماه در طول بارداری خود برای فرزندش فراهم می کند، تاکید دارد.[ منبع این خبر سایت ایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایران-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.