ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اولین لاکپشت جهان با لاک مصنوعی + تصاویر

ایران مطلب : «فردی» لاکپشت، در آتش سوزی در برزیل گرفتار شد، شانس های زنده ماندنش بسیار کم بودند. اما به لطف گروهی از جراحان پیشرو با نام «انتقام جویان حیوانات» فردی نه تنها از این فاجعه جان سالم به در برد، بلکه اکنون افتخار داشتن اولین لاک سه بعدی چاپ شده جهان را دارد. «سیسرو مورائس» طراح این گروه داوطلب در سائوپائولو می گوید: «فردی اولین لاکپشت جهان است که یک بدنه کاملا بازسازی شده دریافت می کند و همچنین اولین موجودیست که ما به عنوان یک گروه تازه تشکیل شده از امدادگران حیوانات، تصمیم گرفتیم به او کمک کنیم.»  
 
سیسرو با استفاده از تصویرهای مختلفی که از فردی گرفت، تصویر کامپیوتری لاک او را به صورت سه بعدی طراحی کرد و سپس تصویر را برای دکتر میاموتو، جراح دندانپزشک فرستاد تا با استفاده از پرینتر سه بعدی آن را به واقعیت تبدیل کند. و همانطور که در تصاویر زیر می بینید، فردی در خانه جدید خود خیلی خوشحال تر است.[ منبع این خبر سایت ایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایران-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.