ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مارسلو: برای شکست اتلتیکو باید اشتباه کمتر و دوندگی بیشتری داشته باشیم


مدافع رئال مادرید معتقد است که برای غلبه بر اتلتیکو مادرید باید دوندگی بیشتری داشته باشند و کمتر اشتباه کنند.به گزارش ایسنا و به نقل از آس، دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا را شنبه شب دو تیم اتلتیکو مادرید و رئال مادرید برگزار می کنند. مارسلو در نشست خبری پیش از بازی گفت: بهترین احساس ممکن را دارم. برای این بازی آماده هستیم تا بتوانیم آن را به نفع خود پایان ببریم. برای پیروزی باید به ریز ترین نکات توجه کرد. در فینال همه می خواهند پیروز شوند. باید دوندگی زیادی داشته باشیم و کمتر اشتباه کنیم. مدافع رئال مادرید درباره فینال دو سال پیش در لیسبون اظهار کرد: غیرممکن است به این بازی فکر نکنیم. به اتفاقی که در آن بازی افتاد فکر می کنم. اما دیدار فردا بازی دیگری است. مشتاق آن هستیم اما باید تلاش کنیم و بجنگیم چون بازی سختی خواهد بود.مارسلو در پایان گفت: یکی از ویژگی های برتر حریف خط دفاعی اش است. اگر گلی دریافت نکنیم عالی خواهد بود. برای پیروزی برابر این تیم باید خیلی متمرکز بازی کرد.انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.