نفرات برتر انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان مشخص شدند


رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در 10 وزن برگزار شد و در پایان نفرات برتر مشخص شدند.





به گزارش ایسنا، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با شرکت 79 کشتی گیر از 19 استان در 8 دور و با انجام 144 کشتی امروز (جمعه 7 خردادماه) در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار شد.





اسامی نفرات برتر این رقابت ها به ترتیب زیر است:





42 کیلوگرم: 1- امید آرامی(سیستان و بلوچستان) 2- محمد حاجی وند (خوزستان) 3- میلاد رضانژاد (خوزستان) 4- علی نیوشا (بوشهر) 5- مهرگان جهانگیری (خوزستان)







46 کیلوگرم: 1- محمد محرابی (لرستان) 2- مهدی قربانی (قم) 3- علیرضا بیغان (خوزستان) 4- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) 5- امید علیایی راد (اردبیل) 6- علی قلاوند (لرستان)





50 کیلوگرم: 1- محمد حسینوند (خوزستان) 2- پویا دادمرز (خوزستان) 3- محمد هادی شعبانی (فارس) 4- محسن مدهنی (خوزستان) 5- محمد دانیالی (لرستان) 6- مهدی اسدی (مازندران)





54 کیلوگرم: 1- رضا مردی (قم) 2- رضا جمالی منش (خوزستان) 3- محمد ناقوسی (خوزستان) 4- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) 5- محمد کرمی (لرستان) 6- سپهر جعفری (چهارمحال و بختیاری)







58 کیلوگرم: 1- محمدرضا مختاری (فارس) 2- یوسف حسینوند (خوزستان) 3- ابوالفضل طالبی (قم) 4- علی محمدی (خوزستان) 5- حامد رضایی (خوزستان) 6- علی فتحعلی (تهران)







63 کیلوگرم: 1- علی ناقوسی (خوزستان) 2- علی صفدری (تهران) 3- امیرحسین عرب (قزوین) 4- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) 5- علی محمدی (مازندران) 6- حسین سلیمیان (اصفهان)







69 کیلوگرم: 1- محمدرضا رستمی (فارس) 2- علی موسی زاده (تهران) 3- محمدمهدی خوشبخت (خوزستان) 4- فرامرز بیات (همدان) 5- علی سلیمانی (کهگیلویه و بویراحمد) 6- محمود جعفری (تهران)







76 کیلوگرم: 1- حسین فروزنده (تهران) 2- مهران سعادتی فر (خوزستان) 3- سینا نوریانی (لرستان) 4- امیرحسین قرنلی (قم) 5- شاهین شریعتی (کردستان) 5- علیرضا فتاحی (خوزستان)







85 کیلوگرم: 1- حسن فروزنده (تهران) 2- حمیدرضا بادکان (تهران) 3- محمدرضا صحرایی (تهران) حامد عبدولی (خوزستان) 5- کاویان مرادی (کردستان) 6- غلامرضا سبکتکین (اصفهان)







100 کیلوگرم: 1- محمدرضا رمضانی (مازندران) 2- علی اکبر یوسفی (مازندران) 3- وحید دادخواه (خراسان رضوی) 4- نویداله قلی نوه سی (آذربایجان شرقی) 5- محمد نصرتی (تهران) 6- سجاد سبکتکین (اصفهان).





انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نفرات برتر انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان مشخص شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.