بارسا در جستجوی مهاجم جدید/ سفر مدیر ورزشی بارسا به برزیل برای جذب مهاجم


به گزارش "ورزش سه"، مهاجمان شاخص از پیشنهاد بارسلونا استقبال نمی کنند چرا که می دانند در بارسا بطور حتم ذخیره مسی، سوارز و نیمار خواهند بود. نولیتو و ویه تو به همین دلیل با رد پیشنهاد بارسا به سیتی و سویا پیوستند.

 

 

گفته می شد که ماریو گومز، کارلوس باکا، لوکاس پرز و فان پرسی در لیست خرید بارسا قرار دارند با این حال طبق ادعای رسانه های کاتالونیا، روبرت فرناندز راهی برزیل شده تا مقدمات جذب مهاجم موردنظر بارسلونا را فراهم کند.

مدیر ورزشی آبی اناری ها بر خلاف انتظارات در کمپ سنت جورج پارک انگلیس، محل اردوی بارسا حضور پیدا نکرد تا شایعات سفر او به برزیل، رنگ واقعیت به خود بگیرند. با توجه به پیوستن قطعی گابریل ژسوس به سیتی، می توان حدس زد که مهاجم موردنظر بارسلونا، گابریل باربوسا ملقب با گابی گل، مهاجم  20ساله سانتوس باشد که مورد توجه یوونتوس نیز قرار دارد.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بارسا در جستجوی مهاجم جدید/ سفر مدیر ورزشی بارسا به برزیل برای جذب مهاجم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.