ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تظاهرات حمایت از داعش در اردن! +عکس

دهها تن از ساکنین شهر تکفیری نشین "معان" در اردن ساعتی پیش با برپایی تظاهراتی ضمن حمایت از گروه تروریستی تکفیری داعش، خواستار پایان عملیات نیروهای نظامی عراق برای بازپس گیری شهر فلوجه از اشغال این گروه شده اند! مشرق: دهها تن از ساکنین شهر تکفیری نشین "معان" در اردن ساعتی پیش با برپایی تظاهراتی ضمن حمایت از گروه تروریستی تکفیری داعش، خواستار پایان عملیات نیروهای نظامی عراق برای بازپس گیری شهر فلوجه از اشغال این گروه شده اند!
تظاهرات حمایت از داعش در اردن!+عکس
بنابر این گزارش، در این تظاهرات پرچمهای داعش برافراشته شده و شعارهای رکیک علیه دولت عراق و شیعیان این کشور سرداده شد. استان معان بزرگ‌ترین استان‌های کشور اردن در ۲۱ کیلومتری جنوب شهر عمان (پایتخت) اردن واقع شده‌است. اردن در کنار عربستان سعودی، ترکیه و قطر ضلع چهارم حامیان اصلی گروه های تروریستی تکفیری در عراق و سوریه طی 13 سال گذشته تشکیل می دهد. معان دارای بافت تکفیری نشین بوده و سال گذشته درگیری های شدیدی میان نیروهای نظامی و امنیتی اردن با ساکنین آن رخ داده بود که با وساطت علمای وهابی عربستان خاتمه یافته بود.
تظاهرات حمایت از داعش در اردن!+عکس
تظاهرات حمایت از داعش در اردن!+عکس

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.