ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کلینتون:ترامپ از ترس آبروریزی به کهنه سربازان کمک کرد

هیلاری کلینتون به سی ان ان در مورد کمک مالی به کهنه سربازان آمریکایی گفت که دونالد ترامپ چندان شایسته تقدیر نیست و از بیم 'آبروریزی' مجبور شد تا چنین کاری را انجام دهد. به گزارش نامه نیوز، داوطلب پیشتاز نامزدی دمکراتها در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا سه شنبه شب در گفت و گوی تلفنی با شبکه خبری سی ان ان گفت: 'من خوشحالم که او بالاخره این کار را انجام داد. به نظر من مشکل اینجاست که بین گفتار و کردار ترامپ تفاوت وجود دارد.'
کلینتون افزود: 'ترامپ از ترس اینکه مبادا یک گزارشگر آبروی او را ببرد به کهنه سربازان کمک کرد.' وی از کمک های مالی خود نیز سخن گفت ولی جزئیات بیشتر و گیرندگان این کمک ها و همچنین مبالغ آنها را افشا نکرد.
کلینتون خبر داد که دستیاران وی و سندرز در مورد چگونگی متحد ساختن حزب دمکرات مشغول رایزنی هستند و جزئیات بیشتر این همکاری پس از پایان رای گیری های درون حزبی به بحث گذاشته خواهد شد.
وی تاکید کرد که همانند سندرز قصد دارد تا مانع از پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شود.
شب گذشته نیز دونالد ترامپ ادعاهای برخی رسانه ها درباره تحویل ندادن کمک های مالی برای سازمان های خیریه کهنه سربازان آمریکایی را رد کرد و آنها را دروغگو و فریبکار خواند.
وی در کنفرانسی مطبوعاتی فهرستی از سازمان های خیریه کهنه سربازان آمریکایی و میزان کمک مالی ای را که دریافت کرده اند، برای رسانه ها قرائت کرد.
ترامپ چند ماه پیش بانی جمع آوری کمک مالی برای کهنه سربازان آمریکایی شد و توانست علاوه بر یک میلیون دلاری که خود به این منظور اختصاص داد، بیش از 4.6 میلیون دلار دیگر از میان ثروتمندان آمریکایی جمع آوری کند. به تازگی برخی از رسانه ها وی را متهم کرده بودند که مبالغ جمع آوری شده را به سازمان های یاد شده تحویل نداده است.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.