ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اولین تیزر رسمی از پهپاد شیائومی را ببینید - آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی ,[categoriy]

اولین تیزر رسمی از پهپاد شیائومی را ببینید

اولین تیزر رسمی از پهپاد شیائومی را ببینید - آکا

آکاایران: اولین تیزر رسمی از پهپاد شیائومی را ببینید

آکاایران: شرکت شیائومی اعلام کرده که قصد دارد اولین پهپاد خودش را تا مدتی دیگر معرفی کند. حتی تصاویری هم از آن منتشر کرده بود. این پهپاد فردا به شکل رسمی معرفی خواهد شد و به همین مناسبت اولین تیزر رسمی آن هم منتشر شده که در ادامه می توانید آن را ببینید:
به گزارش آکاایران: پهپاد شرکت شیائمی که 608 دلار قیمت خواهد داشت توانایی فیلم برداری با کیفیت 4K را دارد.با توجه به چیزی که در این تیزر دیده می شود، محصول جدید شیائومی یک پهپاد استاندارد است که چهار موتور گردان و یک دوربین کروی دارد که می تواند از جهت های مختلف فیلم برداری کند. شایعات به این موضوع اشاره می کنند که پهپاد جدید شیائومی می تواند با کیفیت 4K و با سرعت 30 فریم برثانیه فیلم ضبط کند. همچنین نرم افزاری برای آن طراحی شده که می توان به وسیله ی آن درون را کنترل کرد. در بخش دیگری از شایعات گفته شده که پهپاد شرکت شیائومی با قیمت 608 دلار راهی بازار خواهد شد.
[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.