ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پایان پشتیبانی از ویندوز ایکس پی در مرورگر تازه کروم -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش سیستم عامل:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- با عرضه نسخه ۵۰ مرورگر کروم گوگل پشتیبانی آن از برخی سیستم عامل های قدیمی و از جمله ویندوز ایکس پی به پایان رسیده است.

,پایان,پشتیبانی,ویندوز,[categoriy]

پایان پشتیبانی از ویندوز ایکس پی در مرورگر تازه کروم

پایان پشتیبانی از ویندوز ایکس پی در مرورگر تازه کروم -آکاپایان,پشتیبانی,ویندوز,ایکس,مرورگر,تازه

آکاایران: پایان پشتیبانی از ویندوز ایکس پی در مرورگر تازه کروم

کروم ۵۰ دارای برخی به روزرسانی ها و وصله هایی برای حل برخی مشکلات امنیتی نیز هست. اما از سیستم عامل های Windows XP، Windows Vista، OS X 10.6 ، OS X 10.7و OS X 10.8 پشتیبانی نمی کند.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، گوگل در نوامبر گذشته اعلام کرده بود که از ماه آوریل سال ۲۰۱۶ از سیستم عامل های قدیمی شرکت های مایکروسافت و اپل در تولیدات خود پشتیبانی نمی کند و البته این به معنای از کار افتادن نسخه های قدیمی تر مرورگر کروم که بر روی سیستم عامل های مذکور نصب شده اند، نیست. اما برای به روزکردن نسخه های قدیمی کروم وصله های به روزرسان عرضه نمی شود.

گوگل از کاربران خواسته سیستم عامل های جدید و به روز را بر روی رایانه های خود نصب کنند تا بتوانند از مزایای خدمات این شرکت به طور کامل بهره مند شوند.

گفتنی است آخرین نسخه های مرورگرهای فایرفاکس و اپرا کماکان بر روی رایانه های مجهز به ویندوز ایکس پی و OS X 10.6 قابل اجرا هستند. اما مشکل اصلی عدم پشتیبانی مایکروسافت و اپل از این سیستم عامل ها و عدم عرضه وصله های به روزرسان برای آنهاست که امنیت کاربران را به خطر می اندازد.[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.