ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نگین شهرستان دهلران

بیشه دراز ، روستایی است از توابع بخش مرکزی شهرستان دهلران در استان ایلام و در ۳۲ کیلومتری دهلران واقع شده و زبان مردم منطقه کردی است. قدمت این روستا بیش از هفتاد سال است. روستای بیشه دراز با پیشینه ای درخشان و در خور تامل بزرگترین و قدیمی ترین روستای بخش مرکزی شهرستان دهلران میباشد.
روستای بیشه دراز یکی از روستاهای منطقه گردشگری استان ایلام می باشد که جاذبه های طبیعی و باستانی فراوانی را در خود جای داده است. از جاذبه های دیدنی این روستا می توان به غار چه شوره، منطقه باستانی تله نو، چهارتاقی باستانی گنبد ماهی، امامزاده ابراهیم قتال و دریاچه سد این امامزاده، امامزاده شهرمیر و . . . اشاره نمود. به کوشش محسن سعادتی- بخش گردشگری تبیان روستای بیشه دراز روستای بیشه دراز روستای بیشه دراز روستای بیشه دراز روستای بیشه دراز روستای بیشه دراز روستای بیشه دراز روستای بیشه دراز روستای بیشه دراز روستای بیشه دراز روستای بیشه دراز 
منابع: ایلام تودی، سایت روستای بیشه دراز، همگردی

[ منبع این خبر سایت تبیان-گردشگری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-گردشگری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.