ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

گزینه لیست امید برای ریاست مجلس

نشست فراکسیون امید که قرار بود فردا برگزار شود به دلیل رعایت حال منتخبان شهرستانی و جلوگیری از تردد مکرر به عصر روز شنبه هشتم خردادماه موکول شد.

بخش سیاست تبیان

لیست امید

محمدعلی وکیلی منتخب مردم تهران در دوره دهم مجلس شورای اسلامی از لغو نشست فردای فراکسیون امید با هدف انتخاب نامزد ریاست مجلس خبر داد و گفت: نشست فراکسیون امید که قرار بود فردا برگزار شود به دلیل رعایت حال منتخبان شهرستانی و جلوگیری از تردد مکرر به عصر روز شنبه هشتم خردادماه موکول شد.

وی درباره زمان برگزاری نشست فراکسیون امید، افزود: این نشست در روز شنبه هفته آینده و از ساعت 18:30 تا 22 در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه بین المللی برگزار می شود.

عضو فراکسیون امید مجلس دهم خاطرنشان کرد: در این جلسه اعضای فراکسیون امید گزینه های ریاست مجلس و اعضای هیئت رئیسه را انتخاب می کنند.

وکیلی در پاسخ به این سؤال که آیا احتمال نامزدی فرد دیگر غیر از عارف برای ریاست مجلس دهم مطرح است یا خیر؟ تصریح کرد: نمی دانم؛ فعلا معلوم نیست.


منبع : تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

[ منبع این خبر سایت تبیان-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.