پيروز ارجمند: حسين عليزاده در كنار مجموعه ما می‌ماند

پيروز ارجمند مدير اجرایی اركستر فيلهارمونيک پارسی در گفتگو  با خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص اين اركستر گفت: در مجموع طرح اوليه اين اركستر توسط آقای علی رهبری مطرح شده است و در حال حاضر با همكاری تعدادی از نوازندگانی كه در اين مدت انتخاب كرده‌ايم كار را آغاز خواهيم كرد و به نوعی پايه‌گذاران اين همكاری موسيقيدانان كشور هستند.
 
وي ادامه داد: رهبری از من دعوت كرد كه به عنوان مدير در بخش اجرايی فعاليت داشته باشم و مسئوليت بخش هنری هم بر عهده خودشان است، وی در آينده برنامه ای را اعلام خواهد كرد كه ما طبق آن پيش خواهيم رفت.
 
ارجمند در ادامه افزود: ما در حال تدوين اساسنامه ها، آيين نامه ها، ضوابط و قراردادها هستيم كه برای اين مباحث  ثبت قانونی را انجام دهيم و پس از آن كار را به سرعت شروع كنيم كه يک اركستر سمفونيک خصوصی را داشته باشيم.
 
مدير اجرايی اركستر فيلهارمونيک در پايان صحبت‌های خود درباره حضور حسين عليزاده اظهار داشت: حسين عليزاده هميشه همراه كسانی بوده كه در ايران حركت موسيقايی و پويا داشته‌اند، من شک ندارم كه اگر زمانی لازم باشد كمک خواهند كرد و در كنار مجموعه خواهند بود اما علاقه مند نيستند كه سمت رسمی داشته باشند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پيروز ارجمند: حسين عليزاده در كنار مجموعه ما می‌ماند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.