ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پيروز ارجمند: حسين عليزاده در كنار مجموعه ما می‌ماند

پيروز ارجمند مدير اجرایی اركستر فيلهارمونيک پارسی در گفتگو  با خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص اين اركستر گفت: در مجموع طرح اوليه اين اركستر توسط آقای علی رهبری مطرح شده است و در حال حاضر با همكاری تعدادی از نوازندگانی كه در اين مدت انتخاب كرده‌ايم كار را آغاز خواهيم كرد و به نوعی پايه‌گذاران اين همكاری موسيقيدانان كشور هستند.
 
وي ادامه داد: رهبری از من دعوت كرد كه به عنوان مدير در بخش اجرايی فعاليت داشته باشم و مسئوليت بخش هنری هم بر عهده خودشان است، وی در آينده برنامه ای را اعلام خواهد كرد كه ما طبق آن پيش خواهيم رفت.
 
ارجمند در ادامه افزود: ما در حال تدوين اساسنامه ها، آيين نامه ها، ضوابط و قراردادها هستيم كه برای اين مباحث  ثبت قانونی را انجام دهيم و پس از آن كار را به سرعت شروع كنيم كه يک اركستر سمفونيک خصوصی را داشته باشيم.
 
مدير اجرايی اركستر فيلهارمونيک در پايان صحبت‌های خود درباره حضور حسين عليزاده اظهار داشت: حسين عليزاده هميشه همراه كسانی بوده كه در ايران حركت موسيقايی و پويا داشته‌اند، من شک ندارم كه اگر زمانی لازم باشد كمک خواهند كرد و در كنار مجموعه خواهند بود اما علاقه مند نيستند كه سمت رسمی داشته باشند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.