ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرماندار تکاب: دستاوردهای بزرگ دولت تدبیر و امید به مردم بازگو شود

ایرج ثقفی روز جمعه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی خدمات دولت افزود: دولت یازدهم در سه سال گذشته علیرغم مشکلات فراوان و تنگناهای شدید مالی، کارها و خدمات بسیار بزرگی انجام داده است که باید برای مردم بازگو شود و آنها در جریان دستاوردهای دولت یازدهم قرار گیرند.
وی با اشاره به موفقیت بزرگ دولت در زمینه حل مساله پرونده هسته‌ای و به سرانجام رسیدن برجام افزود: دولت در بدترین شرایط مالی پس از انقلاب در سال گذشته اقدامات بسیار مفید و مؤثری در زمینه اقتصادی انجام داده که مکمل پیروزی های بزرگ در عرصه دیپلماسی بوده است. ثقفی بیان کرد: شرایطی که دولت تدبیر و امید در کشور فعالیت خود را در آن آغاز کرد و وضعیتی که اکنون در کشور برقرار است، باید به طور دقیق برای مردم بازگو شود تا اقشار مختلف جامعه از دستاوردهای بزرگ دولت یازدهم در شرایط بسیار سخت مطلع شوند.
فرماندار تکاب با اشاره به دستاوردهای موفقیت آمیز دولت در عرصه دیپلماسی نیز افزود: حضور رهبران کشورهای توسعه یافته و سرمایه گذاران بخش خصوصی در ایران اسلامی نشانه وجود امنیت لازم جهت سرمایه‌گذاری و بهبود اوضاع اقتصادی کشور است.
ثقفی با تأکید بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های اجتماعی برای بازگو کردن دستاوردهای دولت اضافه کرد: فعالان فرهنگی، اجتماعی و سیاسی برای کمک به دولت و بهبود اوضاع کشور در جهت آگاه کردن مردم از خدمات انجام یافته توسط دولت باید نهایت تلاش خود را به کار گیرند.
ثقفی افزود: دستاوردهای دولت در شرایط سخت و با وجود کمبودهای فراوان، افتخار بزرگی به شمار می رود که نیازمند اطلاع رسانی گسترده است.
وی ادامه داد: امید موجود در جامعه و اعتماد مردم به مسئولان بزرگترین سرمایه اجتماعی دولت است.
وی گفت: گفتمان دولت تدبیر و امید، گفتمانی در راستای دفاع از منافع ملی، ارزش‌های انقلاب اسلامی و حرکت در مسیر عزت و اقتدار ایران اسلامی است.
شهرستان تکاب با 78 هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان غربی واقع شده است.
7514/6185/1905


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.