ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رئیس مجلس دهم باید یک اصلاح طلب باشد

به گزارش ایرنا، دکتر مصطفی کواکبیان روز جمعه در پنجمین مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره بنیاد مردمی توسعه و آبادانی سمنان در فرهنگسرای کومش افزود: پیام مهم مردم در انتخابات اسفند سال گذشته تغییر بود و در تهران هم که شاهد 50 درصدی حضور مردم بودیم با تحول عجیبی که رخ داد این پیام به خوبی به گوش همگان رسید.
وی با بیان این که مردم سراسر کشور به خصوص مردم تهران در این انتخابات کاری کردند کارستان ، اظهار داشت: این اولین بار بود که مردم 30 بر صفر اصلاح طلبان را در تهران به طور کامل پیروز و نگذاشتند انتخابات دو مرحله ای شود.
وی خاطرنشان کرد: خودمان هم باور نمی کردیم که این جمعیت در انتخابات شرکت کنند، من در خوشبینانه ترین حالت با توجه به سوابقی که از انتخابات گذشته داشتم، می گفتم 40 درصد در انتخابات شرکت کنند 10 تا 15 نفر اصلاح طلبان رای می آورند و کار به مرحله دوم کشیده می شود.
دبیرکل حزب مردم سالاری اظهار کرد : در جایی دیگر گفتم، سخت است آنهایی که هشت سال بالا و در کسوت ریاست بودند و الان بخواهند یکباره پایین بیایند. باید به آن ها حق داد که همه تلاش ها را انجام دهند که این اتفاق نیفتد.
کواکبیان تصریح کرد : ما دنبال این تغییر هستیم، من اولین نفری بودم که گفتم آقای دکتر عارف باید کاندید ریاست مجلس شود و گفتم حتی اگر عارف کاندیدای ریاست مجلس نشود، خودم کاندیدا می شوم چراکه معتقدم رئیس مجلس باید یک اصلاح طلب باشد و این بار یک اصلاح طلب بالا برود و تلاشمان هم این است.
وی خاطرنشان کرد: احزاب در کشور باید تقویت شود و این که مردم در این دور از انتخابات به تفکر حزبی و لیست رای داد، بسیار مهم است.
7470/6026/


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.