ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حضور آیت الله سیستانی در عراق باعث دفع فتنه های بزرگی در این کشور شده است

به گزارش ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی عصر جمعه در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی، نماینده تام‌الاختیار آیت الله العظمی سیستانی در خرم آباد با بیان اینکه مرجعیت در عراق قدرت و نفوذ خود را نشان داده است، گفت: اگر مرجعیت در عراق فعالیت نمی کرد امروز وضعیت عراق اینگونه نبود.
وی با اشاره به اینکه مراجع تقلید تکیه گاه، پشتیبان و هدایت گر افکار مردم هستند، گفت: مراجع علاوه بر مسئولیت مهدوی و رسالت پیامبران الهی منشا آثار و خدمات ارزشمندی در جامعه بوده و پاسداران حریم دین و به عنوان ستاره درخشان ولایت می درخشند.
آیت الله میرعمادی افزود: مرجعیت از شروع عصر غیبت کبری مسئولیت مراقبت از دین، مهدویت و دیانت مردم را بر عهده دارند.
وی با بیان اینکه یکی از چهره هایی برجسته دنیای اسلام آیت الله العظمی سیستانی هستند، گفت: ایشان با تدبیر، مدیریت و دور اندیشی، نقش مرجعیت را بر جسته نموده و با بصیرت و تلاش خستگی ناپذیر و قدرت تعامل و گفتگو با اندیشمندان جهان در معرفی اسلام نقش بسزایی داشته است.
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به نقش امام خمینی (ره) در عظمت اسلام و بردوش گرفتن رهبری مردم، گفت:مراجع تقلید بر عظمت و فرهنگ اهل بیت افزوده و آنرا به دنیا معرقی کرده اند.
نماینده آیت الله العظمی سیستانی عصر جمعه به منظور سرکشی به حوزه های علمیه و دیدار با علما و روحانیون لرستان به این استان سفر کرده است.
3210/7274/6060


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.