ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حضور سردار سلیمانی در جلسه فراکسیون رهروان

به گزارش روز جمعه خبرنگار پارلمانی ایرنا، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا این مطلب را بیان کرد.
وی ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی در این جلسه گزارشی از وضعیت منطقه و شرایط پیرامونی کشورمان ارایه کرد.
جعفرزاده ایمن آبادی افزود: در این جلسه همچنین علی لاریجانی به تشریح وظایف نمایندگان و مجلس شورای اسلامی پرداخت و 5 راهکار برای برون رفت از وضعیت کنونی اقتصاد کشور، پیشنهاد کرد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس نهم ادامه داد: لاریجانی به نمایندگان منتخب گفت که در کارهای مجلس باید کاری جمعی صورت گیرد نه فردی و این موضوع تنها در زیر سایه و چتر رهبر معظم انقلاب امکان پذیر است.
وی تصریح کرد: در پایان جلسه امروز به صورت استمزاجی با قیام و قعود نظر اعضای فراکسیون درباره رییس دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مطرح شد که تمامی افرادی که در این جلسه شرکت کرده بودند، بودن استثنا به ریاست لاریجانی بر مجلس دهم رای دادند.
عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت ادامه داد: در جلسه امروز حدود 188 نفر حضور داشتند.
سیام**9103**1569


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.