ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تفکرامام خمینی فراتراز مرزهای جغرافیایی است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و السملمین علیرضا طاحونی، در خطبه های نماز جمعه تیران افزود: بهره گیری از رفتار و راه امام به عنوان راهبرد جدی همواره مد نظر رهبران و ملت های مظلوم جهان بوده است.
وی بیان کرد: امام خمینی(ره) شخصیت ویژه برای کشورمان و جهان اسلام پس معصومین(ع) بود که این شخصیت بزرگ در عرصه بین المللی امروز دارای جایگاه خاص است.
امام جمعه تیران با اشاره به انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب، افزود: ایشان راه امام خمینی(ره) را ادامه دادند و ملت ایران نیز با پیروی از ایشان چشم طمع دشمنان نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را کور کردند.
امام جمعه تیران با اشاره به رخداد بزرگ 15 خرداد اظهارکرد: قیام خونین 15 خرداد خاطره ای بزرگ برای ملت ایران است .
وی افزود: امروز نیز باید با اقتدار در برابر دشمنان بایستیم و هیچ گاه از تحریم ها و تهدیدهای آن ها هراسی نداشته باشیم.
حجت الاسلام طاحونی با اشاره به آغاز به کار مجلس خبرگان گفت: تقویت ارزش های اسلامی و انقلاب و تقویت جایگاه ولایت فقیه در کشور از مهمترین وظایف خبرگان ملت است.
وی ادامه داد: در طول فعالیت مجلس خبرگان در نظام اسلامی، این مجلس دستاوردهای زیادی داشته است که انتخاب رهبر معظم انقلاب مهمترین دستاوردهای آن بوده که نتیجه این دستاورد بزرگ را امروز در اقتدار کشورمان می بینیم.
تیران و کرون در 45 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
مهد/ 1339


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.