ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تصویر سرکرده بعثی داعش قبل از مرگ

به گزارش «شیعه نیوز»، داعش به تازگی تصاویر یکی از سرکردگان این گروه تروریستی را پس از مرگ وی منتشر کرده است.
این تصاویر مربوط به "عبدالرحمن القادولی" ملقب به "ابوعلی الانباری" است.
الانباری حدود 2 ماه قبل در عراق از پا درآمد.
گفته می شود که این تصاویر مربوط به یکی از نبردهای آخر الانباری در مناطق صحرایی نزدیک به استان الانبار است.
اما موضوع غافلگیر کننده در این تصاویر، انتشار عکسی از الانباری است که مربوط به دوران خدمت او در رژیم بعث می باشد.
الانباری پستهای مهمی را در داعش عهده دار بود. وی مدتی به عنوان مسؤول مالی داعش و معاون "ابوبکر بغدادی" (سرکرده داعش) در سوریه و پس از آن عراق تعیین شد.
تصویر سرکرده بعثی داعش قبل از مرگ
 داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است و به عقیده کارشناسان این گروه با جنایتهای خود به دنبال تخریب چهره اسلام در دنیا است؛ "ابوبکر بغدادی" سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند. اما اکنون بازگشت این تروریستها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای غربی تبدیل شده است.

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شیعه نیوز منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.