ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

انتحاری داعش علیه کردها در شمال رقه+تصویر

به گزارش «شیعه نیوز»، در ادامه درگیری ها میان شبه نظامیان کرد چند ملیتی و تروریستهای تکفیری داعش در مناطق شمالی استان رقه سوریه، عصر روز گذشته یم عامل انتحاری داعش خود را در نزدیکی یک پاسگاه نظامی نیروهای کرد منفجر کرد.  در ادامه درگیری ها میان شبه نظامیان کرد چند ملیتی و تروریستهای تکفیری داعش در مناطق شمالی استان رقه سوریه، عصر روز گذشته یم عامل انتحاری داعش خود را در نزدیکی یک پاسگاه نظامی نیروهای کرد منفجر کرد.
این حمله انتحاری با خودروی بمبگذاری شده صورت گرفته است. بخش رسانه ای داعش با انتشار تصویری، عامل این حمله را فردی بنام "ابواسلام الانصاری" تبه سوریه معرفی کرده و مدعی تلفات و خسارات گسترده شبه نظامیان کرد شده است. دور جدید درگیری ها میان دو طرف در پی عملیات وسیع شبه نظامیان کرد با حمایت هوایی بمب افکنهای آمریکایی برای سیطره بر نوار مرزی شمالی استان رقه سوریه با مرزهای جنوبی ترکیه آغاز شده که طی آن کردها بر 5 روستا سیطره یافته اند. داعش با اعزام پی در پی عوامل انتحاری تلاشهای گسترده را برای جلوگیری از پیشروی شبه نظامیان آغاز کرده است. هدف شیه نظامیان کرد از این عملیات اتصال استان حسکه سوریه به منطقه عفرین در شمال غربی استان حلب این کشور با هدف تجزیه این مناطق از خاک سوریه می باشد.
انتحاری داعش علیه کردها در شمال رقه

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شیعه نیوز منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.