ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«یه حبه قند» به خانه‌های مردم رسید

شفاف: فیلم سینمایی «یه حبه قند» ساخته تحسین‌شده سیدرضا میر‌کریمی هم‌زمان با عید سعید غدیرخم وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.
فیلم سینمایی «یه حبه قند» ساخته سیدرضا میر‌کریمی هم‌زمان با عید غدیرخم توسط شرکت‌ تصویر گستر پاسارگاد وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.
این ساخته رضا میر کریمی که‌ مهرماه سال گذشته در سینماها به نمایش درآمد، با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد و بیش از یک میلیارد تومان فروش داشت.
«یه حبه قند» که محصول حوزه هنری است و امسال به عنوان نماینده ایران به آکادمی اسکار معرفی شد اما به خاطر اعتراض به فیلم موهن به ساحت پیامبر (ص)، ایران از معرفی نماینده خود منصرف شد.
در این فیلم بازیگرانی چون سعید پورصمیمی، رضاکیانیان، نگار جواهریان، اصغر همت، هدایت هاشمی، فرهاد اصلانی، ناهید مسلمی، شیدا خلیق، پریوش نظریه، شمسی فضل‌اللهی‌، امیرحسین آرمان، ریما رامین فر، پونه عبدالکریم‌زاده، سهیلا رضوی و ... بازی می‌کنند.
پوستر «یه حبه قند» را عباس کیارستمی طراحی و رخشان بنی‌اعتماد آنونس این فیلم را ساخته و مجید مجیدی کار تولید تیزرهای «یه حبه قند» را بر عهده داشته است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده: «سکوت خانه باغی قدیمی و سرسبز با ورود مهمانانی در هم می‌شکند. چهار دختر این خانه به همراه همسر و فرزندانشان برای عروسی خواهر کوچکترشان پسندیده به یاری مادر شتافته‌اند. این اقامت برای خواهران و باجناق‌ها شاید دردسر باشد، ولی برای بچه‌ها تحقق یک آرزوی بزرگ است. تا اینکه...»

[ منبع این خبر سایت شفاف-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شفاف-فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.