ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مرحله اول لیگ پرش با اسب برگزار شد

به گزارش خبرنگار سایر حوزه های باشگاه خبرنگاران جوان اولین مرحله لیگ پرش با اسب در کلاس C1 با حضور 77 سوارکار در قالب 13 تیم از 9 باشگاه، امروز جمعه در مجموعه سوارکاری آزمون برگزار شد.
در پایان این رقابت ها و در بخش تیمی، تیم آتروبام از باشگاه بام، بدون خطا با زمان 222.57 ثانیه اول شد، تیم مجتمع تجاری کیش از باشگاه ابرش، بدون خطا با زمان 238.69 ثانیه در جایگاه دوم، تیم تریپل ام از باشگاه هوشمند با 4 خطا با زمان 207.02 در رده سوم و تیم سون گالری از باشگاه آزمون با 4 خطا و زمان 207.36 در جایگاه چهارم ایستاد.
در بخش رقابت های انفرادی لیگ پرش با اسب کشور، رده C1 مقام نخست به فرزین فتحعلی زاده با اسبی به نام شاه صنم از باشگاه ابرش، بدون خطا، با زمان 66.87 ثانیه رسید.رامین شهابی با آرمیکه از باشگاه آزمون، بدون خطا با زمان 67.79، علیرضا عامری با اشک سپید از باشگاه پارادایس، بدون خطا با زمان 70.13 و دانیال محزون با آریتون از باشگاه میلاد، بدون خطا، با زمان 70.66 به ترتیب در جایگاه دوم تا چهارم قرار گرفتند. 
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.