ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پل پوگبا اهل کجاست؟

به گزارش جام جم آنلاین ، پوگبا که 23 سال دارد در فصل های گذشته ستاره ای تمام عیار برای یوونتوس بوده. البته او در یورو 2016 به هیچ عنوان در حد و اندازه های یک ستاره نبود تا رئال مادرید از خرید او منصرف شود اما منچستریونایتد کماکان قصد دارد او را با قیمتی حدود 100 میلیون پوند بخرد. پوگبا با این رقم مبدل به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال خواهد شد هر چند بسیاری اعتقاد دارند قیمت این بازیکن فرانسوی خیلی کمتر از چیزی است که منچستری ها بر روی او گذاشته اند.

در حالی که گفته می شود ممکن است این انتقال انجام نشود رسانه های انگلیسی این انتقال را قطعی می دانند.

پل پوگبا همانند بسیاری دیگر از هم تیمی هایش در تیم ملی فوتبال فرانسه اصلیتی فرانسوی ندارد و از مهاجران محسوب می شود. او در "لاگنی سور مارنه" از مستعمرات فرانسه به دنیا آمده است. پل والدینی از گینه نو دارد و اصالتش به آفریقا برمی گردد. او کار خود را باشگاهی به نام رویزی دی بری شروع کرد و تورسی ، لی هاروه و منچستریونایتد تیم های بعدی او بودند. فرگوسن او را نخواست تا پوگبا به یوونتوس برود اما او اکنون در آستانه بازگشت به تیم سابقش قرار دارد.

پوگبا به دلیل آرایش خاص موهایش در فوتبال نیز بسیار شناخته شده است.

[ منبع این خبر سایت جام جم-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جام جم-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.