ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آقای کی‌روش حق با شماست؛ اما ...

حرف‌های سرمربی تیم ملی البته درست است. همه ما وظیفه داریم با تیم ملی فوتبال کشورمان همراهی کنیم، اما چرا چند وقتی است کی‌روش تلخ صحبت می‌کند؟ می‌دانیم او را اذیت کرده‌اند و امکانات را از او گرفته‌اند؛ اما چرا او مانند سال‌های اول حضورش در ایران، مهربانانه حرف نمی‌زند؟ چرا او این‌قدر تلخ شده؟ دوستانی که در کنار کی‌روش هستند یا مهدی تاج، رئیس جدید فدراسیون فوتبال که می‌دانیم دلش برای این فوتبال می‌تپد، وظیفه دارند این را به کی‌روش بگویند که او نباید با تحکم حرف بزند. او حق ندارد برای فوتبال ما تعیین تکلیف کند. ما وظیفه داریم با تیم ملی تعامل و همکاری و همراهی کنیم، اما کی‌روش نباید از صاحب عزا بیشتر گریه کند.

مهدی تاج قول داده مسائل مربوط به تیم ملی و امکانات سخت‌افزاری تیم را شخصا دنبال کند. رابطه‌اش هم با وزیر ورزش اخیرا بهبود یافته. دیگر دلیلی ندارد سرمربی تیم ملی با مدیر مجموعه ورزش آزادی دربیفتد و از ندادن زمین تمرینی بنالد.

رضا پورعالی

گروه ورزش

[ منبع این خبر سایت جام جم-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جام جم-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.