ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نمی‌توانم نتیجه کاروان ایران در المپیک ریو را پیش‌بینی کنم

نمی‌توانم نتیجه کاروان ایران در المپیک ریو را پیش‌بینی کنم

میزان/ رئیس کمیته ملی المپیک گفت: در حال حاضر برای پیش‌بینی نتیجه کاروان ایران زود است و باید منتظر بمانیم تا ترکیب نهایی کاروان کشورمان برای المپیک ریو مشخص شود.
کیومرث هاشمی با اشاره به اینکه کاروان ایران در المپیک ریو با پرچم امام رضا(ع) حاضر خواهد شد اظهار داشت: با توجه به این که نام کاروان کشورمان به نام مقدس «امام رضا(ع)» مزین شده است امیدواریم این امام بزرگوار یار و یاور ورزشکاران ما در المپیک ریو باشد.
وی درپاسخ به این سوال که آیا مشکلات مالی فدراسیون‌های المپیکی رفع شد، تصریح کرد: ما تمام تلاش‌مان را برای تخصیص بودجه انجام می‌دهیم. انشاءالله بتوانیم در این زمینه موفق باشیم. اما به زودی خبرهای خوبی پیرامون این مسئله خواهید شنید.
رئیس کمیته ملی المپیک درباره پیش‌بینی‌اش از نتایج ورزشکاران کشورمان در المپیک ریو گفت: در حال حاضر برای پیش‌بینی نتیجه کاروان ایران زود است و باید منتظر بمانیم تا ترکیب نهایی کاروان کشورمان در المپیک ریو مشخص شود و آن زمان می‌توان یک پیش‌بینی منطقی نسبت‌ به داشته‌هایمان داشته باشیم.
وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ورزش کشورمان در مرحله حساسی قرار دارد و امیدوارم بودجه درخواستی ما هر چه زودتر واریز شود تا بتوانیم این مبالغ را به فدراسیون‌های المپیکی پرداخت کنیم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.