ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

از میزان بودجه کمیته پارالمپیک ناراحت نیستم!

از میزان بودجه کمیته پارالمپیک ناراحت نیستم!

میزان/ رئیس کمیته‌ ملی پارالمپیک گفت: خوشبختانه ما هیچ مشکلی در رابطه با بودجه نداریم و تا الان هم به کسی بدهکار نیستیم.
محمود خسروی‌وفا با اشاره به اینکه کاروان ایران حضوری قدرتمندانه در پارالمپیک ریو خواهد داشت اظهار داشت: 88 ورزشکار معلول کشورمان در 12 رشته ورزشی در پارالمپیک ریو شرکت خواهند کرد که از این 88 ورزشکار معلول، 20 نفر آنها بانوان معلول ورزشکار هستند. ضمن اینکه در حال حاضر اردوهای آنها به صورت منظم برگزار می‌شود.
وی افزود: امیدوارم نتایجی که ورزشکاران کشورمان در پارالمپیک ریو کسب می‌کنند ضعیف‌تر از پارالمپیک لندن نباشد. با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته من امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی در پارالمپیک 2016 کسب کنیم.
رئیس کمیته‌ ملی پارالمپیک با اشاره به اینکه هیچگاه از میزان بودجه تخصیص یافته برای این کمیته ناراحت نبوده است تصریح کرد: خوشبختانه ما هیچ مشکلی در رابطه با بودجه نداریم و تا الان هم به کسی بدهکار نیستیم!.
خسروی وفا ادامه داد: همه از من می‌پرسند که چرا هیچوقت درباره کمبود بودجه حرفی نمی‌زنم، اما من اعتقاد دارم که ما باید کارمان را در هر شرایطی انجام دهیم و توجهی به چنین مسائلی نداشته باشیم.
وی در پایان صحبت‌هاش خاطرنشان کرد: کاروان ایران در پارالمپیک قبلی مقام یازدهم را کسب کردیم، برای این که بتوانیم مقامی بهتر یا حداقل مثل دوره قبل کسب کنیم کار بسیار سحتی در پیش‌رو داریم، اما ما ثابت کرده‌ایم که می‌توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم و در پارالمپیک ریو هم این مطلب را نشان می‌دهیم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.