حمله مسلحانه قاچاق‌چیان در جنگل نوربه گزارش جهان، عبدالرحیم اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با فارس در شهرستان ساری، با اشاره به حمله مسلحانه قاچاق‌چیان چوب در جنگل نور، اظهار کرد: این حادثه ساعت 4:30 صبح امروز در جنگل چمستان نور رخ داد.

وی درباره جزئیات این حادثه، بیان کرد: نیروهای حفاظت منابع‌طبیعی متوجه دو دستگاه نیسان حامل چوب‌های قاچاق در جنگل شدند که بلافاصله قرق‌بان منطقه به فرمانده یگان حفاظت شهرستان نور اطلاع داده و سپس راهی موقعیت شدند.

فرمانده عملیات اداره کل منابع طبیعی و آب‌خیزداری مازندران ـ منطقه ساری ادامه داد: در این حادثه فضل‌الله علی‌پور قرق‌بان منطقه آستان قدس رضوی جنگل چمستان نور از سوی قاچاق‌چیان مورد تهدید و با تفنگ شکاری مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به شهادت رسید.

اسماعیلی اضافه کرد: همچنین مقصودی فرمانده یگان حفاظت شهرستان نور براثر اصابت گلوله به پهلو مجروح شد که در حال حاضر تحت درمان قرار دارد.

این مسؤول در مورد وضعیت قاچاق‌چیان، اظهار کرد: آنها پنج نفر بودند که سه نفر در محل حادثه دستگیر شده و یک نفر خود را معرفی کرده و یک نفر متواری است که البته همه آنها شناسایی شدند.

فرمانده عملیات اداره کل منابع طبیعی و آب‌خیزداری مازندران ـ منطقه ساری در پایان گفت: موضوع از طریق دادستان شهرستان نور و چمستان پیگیر قضیه هستند نتایج نهایی اعلام می‌شود.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمله مسلحانه قاچاق‌چیان در جنگل نور» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جهان نیوز اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.