ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حمله مسلحانه قاچاق‌چیان در جنگل نوربه گزارش جهان، عبدالرحیم اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با فارس در شهرستان ساری، با اشاره به حمله مسلحانه قاچاق‌چیان چوب در جنگل نور، اظهار کرد: این حادثه ساعت 4:30 صبح امروز در جنگل چمستان نور رخ داد.

وی درباره جزئیات این حادثه، بیان کرد: نیروهای حفاظت منابع‌طبیعی متوجه دو دستگاه نیسان حامل چوب‌های قاچاق در جنگل شدند که بلافاصله قرق‌بان منطقه به فرمانده یگان حفاظت شهرستان نور اطلاع داده و سپس راهی موقعیت شدند.

فرمانده عملیات اداره کل منابع طبیعی و آب‌خیزداری مازندران ـ منطقه ساری ادامه داد: در این حادثه فضل‌الله علی‌پور قرق‌بان منطقه آستان قدس رضوی جنگل چمستان نور از سوی قاچاق‌چیان مورد تهدید و با تفنگ شکاری مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به شهادت رسید.

اسماعیلی اضافه کرد: همچنین مقصودی فرمانده یگان حفاظت شهرستان نور براثر اصابت گلوله به پهلو مجروح شد که در حال حاضر تحت درمان قرار دارد.

این مسؤول در مورد وضعیت قاچاق‌چیان، اظهار کرد: آنها پنج نفر بودند که سه نفر در محل حادثه دستگیر شده و یک نفر خود را معرفی کرده و یک نفر متواری است که البته همه آنها شناسایی شدند.

فرمانده عملیات اداره کل منابع طبیعی و آب‌خیزداری مازندران ـ منطقه ساری در پایان گفت: موضوع از طریق دادستان شهرستان نور و چمستان پیگیر قضیه هستند نتایج نهایی اعلام می‌شود.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جهان نیوز اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.