ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بهترین بازیکن استقلال در آستانه جدایی

بهترین بازیکن استقلال در آستانه جدایی

بانک ورزش/ به احتمال زیاد فخرالدینی به زودی از استقلال جدا خواهد شد. شاید عجیب‌ترین اتفاقی که در مدت زمان عضویت این بازیکن در استقلال برای او رخ داد، مربوط به انتخابش به عنوان بهترین بازیکن آبی‌پوشان در لیگ چهاردهم می‌شد. در پایان فصل گذشته، سایت سازمان لیگ در دو نظرسنجی جداگانه از هواداران پرسپولیس و استقلال خواست بهترین بازیکن فصل‌شان را انتخاب کنند تا به هر کدام از آنها یک دستگاه خودرو از طرف اسپانسر هدیه شود. تکلیف پرسپولیسی‌ها روشن بود و آنها طارمی را با اکثریت آرا برگزیدند. طارمی جایزه را گرفت و آن را تقدیم مجتبی محرمی کرد. در اردوی استقلال اما اتفاق عجیبی رخ داد. در حالی که بیشتر کارشناسان عقیده داشتند سجاد شهباززاده بهترین بازیکن فصل این تیم است و اتفاقا سجاد تا شب آخر هم با اختلاف از رقبا بالاتر بود، در ساعات پایانی نظرسنجی میلاد فخرالدینی گوی سبقت را از او ربود و با ایستادن روی پله اول این نظرسنجی مردمی، صاحب اتومبیل شد. حالا بهترین بازیکن فصل گذشته آبی‌ها جدا می‌شود تا احتمالا وریا غفوری جایش را بگیرد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.