ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پاتک پلیس به پاتوق شیشه‌ای شرق تهران

پاتک پلیس به پاتوق شیشه‌ای شرق تهران

باشگاه خبرنگاران/ پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در عملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه شرق استان تهران دو تن از قاچاقچیان معروف موادمخدر را به دام انداختند .

در پی کسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر توسط فردی به هویت "ماجد" در محدوده شرق تهران ، شناسایی سوژه در دستور کار دایره سوم مامورین معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت.

در ادامه با تلاش های بی وقفه و شبانه روزی محل اختفای سوژه شناسایی و مشخص شد مشارالیه به تازگی یک محموله مواد مخدر را تحویل گرفته که بلافاصله عوامل به موقعیت بومهن، اعزام شدند.

متهم به هویت "ماجد" به همراه همدست وی بنام "عیسی" طی عملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه شرق استان تهران دستگیر شدند.

سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:در بازرسی بعمل آمده از متهمان مقدار 30کیلوگرم هروئین کشف و ضبط گردید .

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خاطر نشان کرد: در همین راستا دو دستگاه خودرو پرشیا و پراید وانت مربوط به متهمین نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شد.


[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.