ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کامیابی‌نیا: از نظر تغذیه و زمین شرایط اردو خوب است

کامیابی‌نیا: از نظر تغذیه و زمین شرایط اردو خوب است

فارس/ هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: تمرینات مناسبی را در اردوی جاری تیم ملی برگزار می‌کنیم و از لحاظ تغذیه و زمین تمرین شرایط اردو خوب است.
کمال کامیابی‌نیا قبل از شروع تمرین تیم ملی در مورد وضعیت اردوی جاری گفت: صبح و عصر تمرین می‌کنیم و شرایط اردو از لحاظ تغذیه و زمین بسیار خوب است. دو بازی دوستانه داریم و امیدوارم بتوانم خواسته‌های کی‌روش را اجرا کنیم و روند خوبی داشته باشیم.
وی در مورد دیدار دوستانه مقابل مقدونیه عنوان کرد: امیدوارم شرایط به نحوی شود که بازی‌های دوستانه بیشتری برگزار کنیم. این دو بازی تدارکاتی هم خوب است اما امیدوارم فدراسیون برای برگزاری بازی‌های بیشتر به تیم ملی کمک کند.
هافبک تیم ملی در پایان در پاسخ به سوالی در مورد رضایتش از امکانات اردو خاطرنشان کرد: زمین تمرین خوبی داریم و تمرینات مناسبی برگزار می‌کنیم از لحاظ تغذیه و استراحت هم شرایط خوب است و امیدوارم روند خوبی داشته باشیم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.