ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مذاکره برای ورود نفتکش های ایرانی به اروپا

مذاکره برای ورود نفتکش های ایرانی به اروپا اقتصاد > انرژی - ایلنا نوشت: مدیربازرگانی شرکت ملی نفتکش ایران از نهایی شدن مذاکره با شرکتهای غربی برای وارد شدن نفتکشهای ایرانی به بازارهای بین المللی در آینده بسیار نزدیک خبر داد.

نصراله سردشتی با اشاره این که شرکت ملی نفتکش ایران بزرگترین شرکت حمل و نقل محموله‌های نفتی ایران است، تصریح کرد: این شرکت همچنین یکی از جوانترین ناوگانهای دریایی دنیا را در اختیار دارد و میانگین سن کشتیهای این ناوگان ١٠ سال است.

وی با بیان این که کشتیهای ایرانی استاندارد بالایی دارند بر مدرن بودن کشتیهای ایرانی تاکید کرد و گفت: در آینده بسیار نزدیک نفتکشهای ایرانی بین المللی می شوند و در آبهای اروپایی تردد می کنند.

کاپیتان سردشتی پیش تر در همایش بین‎المللی LPG که در تهران و با حضور نمایندگان ٦٥ کشور جهان برگزار شد، با بیان این که شرکت ملی نفتکش از یک ‎سال و نیم پیش و پیش از اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، خود را برای ورود دوباره به بازارهای اروپا آماده کرده بود، افزوده بود: انتظار داریم نفتکشهای این شرکت در ژوئن ٢٠١٦ (خردادماه) تردد خود را به بنادر اروپایی از سر گیرند که نخستین تردد این نفتکشها به اروپا پس از تحریمهای غرب خواهد بود.
22539

 

کلید واژه ها: نفت - وزارت نفت -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مذاکره برای ورود نفتکش های ایرانی به اروپا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.