ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو فراکسیون امید: اگر تعاملی برای ریاست مجلس صورت گیرد، به معنی مصالحه نیست

عضو فراکسیون امید: اگر تعاملی برای ریاست مجلس صورت گیرد، به معنی مصالحه نیست سیاست > مجلس - منتخب مردم تهران در مجلس دهم تاکید می‌کند که در حال حاضر نباید برای تعداد اعضای فراکسیون‌های مجلس دهم عددسازی شود.

عليرضا رحيمي در گفتگو با خبرآنلاين گفت: به نظر مي‌رسد در مجلس دهم اکثريت مطلق وجود ندارد و اکثريت کاملا نسبي است. چرا که هر دو فراکسيون اميد و اصولگرايان تلاش مي کنند نظر مستقلين را به خود جلب کنند.

وي با تاکيد بر اينکه در حال حاضر نبايد براي تعداد اعضاي فراکسيون ها عددسازي شود تصريح کرد: نهايتا براي انتخاب رييس و هيات رييسه مجلس، نمايندگان نظر مي‌دهند و قطعا لابي‌هاي بيروني و فشار رسانه‌اي نمي‌تواند تعيين کننده سرنوشت مجلس دهم باشد.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم همچنين اظهار کرد: تلاش فراکسيون اميد براي رقابت و کسب همه ارکان مجلس است و فقط به رياست مجلس اکتفا نمي‌کند و اگر تعاملي هم براي رياست انجام گيرد به معناي مصالحه نيست. اين رقابت در ساير کرسي هاي هييت رييسه مجلس و کميسيون هاي تخصصي ادامه دارد.

27219

کلید واژه ها: مجلس دهم - فراکسیون امید در مجلس دهم -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.