عضو فراکسیون امید: اگر تعاملی برای ریاست مجلس صورت گیرد، به معنی مصالحه نیست

عضو فراکسیون امید: اگر تعاملی برای ریاست مجلس صورت گیرد، به معنی مصالحه نیست سیاست > مجلس - منتخب مردم تهران در مجلس دهم تاکید می‌کند که در حال حاضر نباید برای تعداد اعضای فراکسیون‌های مجلس دهم عددسازی شود.

عليرضا رحيمي در گفتگو با خبرآنلاين گفت: به نظر مي‌رسد در مجلس دهم اکثريت مطلق وجود ندارد و اکثريت کاملا نسبي است. چرا که هر دو فراکسيون اميد و اصولگرايان تلاش مي کنند نظر مستقلين را به خود جلب کنند.

وي با تاکيد بر اينکه در حال حاضر نبايد براي تعداد اعضاي فراکسيون ها عددسازي شود تصريح کرد: نهايتا براي انتخاب رييس و هيات رييسه مجلس، نمايندگان نظر مي‌دهند و قطعا لابي‌هاي بيروني و فشار رسانه‌اي نمي‌تواند تعيين کننده سرنوشت مجلس دهم باشد.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم همچنين اظهار کرد: تلاش فراکسيون اميد براي رقابت و کسب همه ارکان مجلس است و فقط به رياست مجلس اکتفا نمي‌کند و اگر تعاملي هم براي رياست انجام گيرد به معناي مصالحه نيست. اين رقابت در ساير کرسي هاي هييت رييسه مجلس و کميسيون هاي تخصصي ادامه دارد.

27219

کلید واژه ها: مجلس دهم - فراکسیون امید در مجلس دهم -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضو فراکسیون امید: اگر تعاملی برای ریاست مجلس صورت گیرد، به معنی مصالحه نیست» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.