ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تاکید بر ارتقای توان دفاعی/توان دفاعی ایران غربیها را به پای میز مذاکره آورد

مجتبی ذوالنوری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای کمیسیون در دیدار با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح آمادگی خود را برای تلاش در جهت تقویت بنیه دفاعی کشور اعلام کردند.

حجت‌الاسلام مجتبی ذو‌النوری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس  در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه امروز(دوشنبه 28تیر) اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: این جلسه در راستای آشنایی اعضای کمیسیون با برنامه‌های ستادکل نیروهای مسلح برای تقویت بنیه دفاعی کشور برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه سرلشکر باقری، مصادیقی را که با تعامل ستادکل نیروهای مسلح و مجلس قابل‌ حل و تقویت است را برشمرد و توضیحاتی را در این راستا ارائه کرد، افزود: در این جلسه نمایندگان و رئیس ستادکل نیروهای مسلح بر این موضوع که باید در جهت تقویت بنیه دفاعی اهتمام داشت، اتفاق نظر داشتند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید براینکه  اعضای کمیسیون اعلام آمادگی کردند تا تمام توان خود را در راستای تقویت و کمک به پیشرفت بنیه دفاعی کشور و افزایش توان دفاعی به کار گیرند، ادامه داد: در این جلسه نمایندگان و سرلشکر باقری در اینکه طرفهای غربی مجاب به برداشتن تحریمها شدند و آمادگی خود را برای مذاکره با ایران اعلام کردند به دلیل این است که توان دفاعی کشور ارتقا پیدا کرده و این امر مورد اتفاق همه اعضای جلسه بود.

حجت‌الاسلام ذوالنوری تصریح کرد: در جلسه امروز بر تقویت بنیه دفاعی تاکید شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.