معاونت سیما در آستانه تغییرات/ «مرتضی میرباقری» جدی‌ترین گزینه جایگزینی پورمحمدی

معاونت سیما در آستانه تغییرات/ «مرتضی میرباقری» جدی‌ترین گزینه جایگزینی پورمحمدی

فارس/ گمانه‌زنی‌ها حکایت از آن دارد که احتمالاً علی اصغر پورمحمدی معاونت سیما را به مرتضی میرباقری تحویل خواهد داد.
‎بنا بر این گزارش، پورمحمدی به تازگی در مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید تامین برنامه خارجی سیما تاکید کرده بود که در راستای تغییرات مدیریتی کلان در این سازمان، احتمالاً مسئولیتش را تحویل خواهد داد و در این نشست با تاکید بر اینکه مدیر تامین برنامه از درون سازمان انتخاب شده، عنوان کرد بهتر است مدیران تازه رسانه ملی نیز در بدنه و درون این مجموعه باشند.
‎معاون سیما همچنین پیش از رسمی شدن جلسه روز سه شنبه مدیران سیما تلویحاً اشاره کرده بود امیدوار است مدیری به جای او بیاید که بتواند بهره وری کمی و کیفی سازمانی مجموعه مدیران و پرسنل تلویزیون را به حداکثر ممکن برساند.
همچنین میرباقری پس از چندین جلسه با دکترعلی‌اصغر پورمحمدی و به طور ویژه نشست‌های فشرده‌ای که روز پنجشنبه در رسانه ملی جریان بوده، از این مسئولیت استقبال کرده است و این احتمال وجود دارد که این تغییرات در ابتدای هفته آینده قطعیت یابد.
‎به گزارش فارس، دفتر پورمحمدی در تماس با مدیران تلویزیون، از آنها خواسته تا برای نشستی که روز یکشنبه برگزار می‌شود، آماده باشند و با توجه به گزاره‌های فوق، این احتمال وجود دارد که این نشست، تودیع و معارفه معاون سیمای رسانه ملی باشد.
‎مرتضی میرباقری در دوران ریاست علی لاریجانی و 5 سال اول ریاست ضرغامی، معاونت سیما را برعهده داشت که در آن دوران اتفاقات بسیار مثبتی را در این حوزه رقم زد و به نظر می‌رسد با توجه به تجارب و سوابق گذشته‌اش، بهترین گزینه برای معاونت سیما در دوران تازه باشد.
برنامه‌ریزی برای تولیدات الف ویژه و به ثمر رساندن آنها از جمله اقداماتی است که میرباقری در دوران تصدی معاونت سیما برعهده داشت.[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاونت سیما در آستانه تغییرات/ «مرتضی میرباقری» جدی‌ترین گزینه جایگزینی پورمحمدی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.