ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معاونت سیما در آستانه تغییرات/ «مرتضی میرباقری» جدی‌ترین گزینه جایگزینی پورمحمدی

معاونت سیما در آستانه تغییرات/ «مرتضی میرباقری» جدی‌ترین گزینه جایگزینی پورمحمدی

فارس/ گمانه‌زنی‌ها حکایت از آن دارد که احتمالاً علی اصغر پورمحمدی معاونت سیما را به مرتضی میرباقری تحویل خواهد داد.
‎بنا بر این گزارش، پورمحمدی به تازگی در مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید تامین برنامه خارجی سیما تاکید کرده بود که در راستای تغییرات مدیریتی کلان در این سازمان، احتمالاً مسئولیتش را تحویل خواهد داد و در این نشست با تاکید بر اینکه مدیر تامین برنامه از درون سازمان انتخاب شده، عنوان کرد بهتر است مدیران تازه رسانه ملی نیز در بدنه و درون این مجموعه باشند.
‎معاون سیما همچنین پیش از رسمی شدن جلسه روز سه شنبه مدیران سیما تلویحاً اشاره کرده بود امیدوار است مدیری به جای او بیاید که بتواند بهره وری کمی و کیفی سازمانی مجموعه مدیران و پرسنل تلویزیون را به حداکثر ممکن برساند.
همچنین میرباقری پس از چندین جلسه با دکترعلی‌اصغر پورمحمدی و به طور ویژه نشست‌های فشرده‌ای که روز پنجشنبه در رسانه ملی جریان بوده، از این مسئولیت استقبال کرده است و این احتمال وجود دارد که این تغییرات در ابتدای هفته آینده قطعیت یابد.
‎به گزارش فارس، دفتر پورمحمدی در تماس با مدیران تلویزیون، از آنها خواسته تا برای نشستی که روز یکشنبه برگزار می‌شود، آماده باشند و با توجه به گزاره‌های فوق، این احتمال وجود دارد که این نشست، تودیع و معارفه معاون سیمای رسانه ملی باشد.
‎مرتضی میرباقری در دوران ریاست علی لاریجانی و 5 سال اول ریاست ضرغامی، معاونت سیما را برعهده داشت که در آن دوران اتفاقات بسیار مثبتی را در این حوزه رقم زد و به نظر می‌رسد با توجه به تجارب و سوابق گذشته‌اش، بهترین گزینه برای معاونت سیما در دوران تازه باشد.
برنامه‌ریزی برای تولیدات الف ویژه و به ثمر رساندن آنها از جمله اقداماتی است که میرباقری در دوران تصدی معاونت سیما برعهده داشت.[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.